Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
Dziś obejrzałam sesję i jest mi wstyd za radnych. Ci ludzie nie mają swojego zdania i zachowują się jak automaty A co najgorsze wójt mówi im w twarz że to oni są winni zamknięcia szkół, zadłużenia gminy i wzrostu podatków oraz itp itd. Państwo radni to źle świadczy o Was, glosujecie bez uprzedniej opinii RIO i nie pytacie o fakty i konkrety. Dziś zobaczyłam że radny z naszego Majdanu Marek byl za likwidacja funduszu sołeckiego. Jestem przerażona tym co zobaczyłam i usłyszałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJT MOWIL ZE KUPUJE URZEDNIKOM MASECZKI I REKAWICZKI Z NASZYCH PODATKOW. JEZELI KUPUJE TO DLA WSZYSTKICH MIESZKAMCOW. MY TEZ NIE MAMY. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś do ręki wzięłam ulotkę andydata na wójta  J.P  A tam: kontynuacja funduszu sołeckiego a tam niepodnoszenie opłat i podatków. O zgrozo, ile jeszcze kłamstw uslyszymy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten czlowiek ma cos nie w porzadku z glowa!!!!!!czy przynajmniej wie do czego te maseczki sluza????jego trzeba izolowac od spoleczenstwa aby swoim niepowaznym postepowaniem nie zarazal innych......paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w pracy nikt mi maseczki nie kupił .... kupiłam dla siebie i dzieci w aptece po 7 zł. Place podatki i opłaty też bym chciala aby wójt mi ulzyl. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałam już kilka sesji i słyszałam pana wójta, widziałam jego nerwowe zachowanie. Przyzna m się oddałam głos na niego ale teraz DZIĘKI transmisji ja jestem już pewna. To jest człowiek mało wiarygodny. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że w II kwartale 2020 roku NIK zaplanował kontrole w wydziale finansowo podatkowym urzędu w Zakrzówku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że w II kwartale 2020 roku NIK zaplanował kontrole w wydziale finansowo podatkowym urzędu w Zakrzówku?
 Zapytaj w NIKu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz jest w harmogramie kontroli na 2020 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"malo wiarygodny" to bardzo delikatnie powiedziane....wierutny klamca to akuratne okreslenie dla tego czlowieka!!!!!prawde powie wtedy jak sie pomyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz jest w harmogramie kontroli na 2020
 Nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caritas archidiecezji katowickiej zgodnie z sugestią abp wiktora skworca zakupił dla kapelanów 100 zestawów ochrony osobistej,lekarze,pielęgniarki,ratownicy wszyscy nieważni,liczą się tylko kapelani,zwyczajnie brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caritas archidiecezji katowickiej zgodnie z sugestią abp wiktora skworca zakupił dla kapelanów 100 zestawów ochrony osobistej,lekarze,pielęgniarki,ratownicy wszyscy nieważni,liczą się tylko kapelani,zwyczajnie brak słów
 A co mnie tu teraz karitas interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie juz umarte,wokol tylko duchy....tak nas urzadzily te od bankow zuchy.....a moze procencik-bedzie na maseczke..wysla z dolarami za ocean beczke........cieszy sie juz rabin bo ludziskow malo....lasy,grunty i pod ziemia...tyle tu zostalo...wszystko za zlotowke,uczciwie kupione....za miseczke ryzu-gojem obrobione.....Orzelek odlecial-przelakl sie korony.........jest ta ziemia obiecana i raj wymarzony....Nie wroci orzelek oj dlugo do gniazda...zaswiecila u nas taka piekna gwiazda....Mateus z Andzejem od podatkow bedzie....zapachnie tu czosnek i cebula wszedzie...Na nowe podatki zapracuja goje durne....zdychac moga wszyscy-jak kopertewrzuca w urne......................................tekst dedykowany fanom "majowych igrzysk" i fanatykom "dobrej zmiany"[/quote]  
No i rzad Pinokia glosami p oslow sekty rzadzacej tym krajem pokazal srodkowy palec lekarzom i sluzbom medycznym walczacym z pandemia koronawirusa odrzucajac poprawke senatu aby sluzbom medycznym robic testy co tydzien na nosicielstwo wirusa!!! Pare dni wczesniej bili im brawo za poswiecenie a jak przyszlo do glosowania to kazali im spadac na drzewo!!!! Banda hipokrytow na czele ktorej stoi czlowiek nienawidzacy kazdego kto ma inne zdanie niz on-"guru" sekty pis
  [quote]Czlonkom i sympatykom Pis-u polecam wywiad jakiego udzielil radiu RMFFM min zdrowia Szumowski w dniu 26-02-2020 w ktorym razem z red prowadzacym nasmiewali sie z maseczek ktore polecala czesc lekarzy jako ochrone przed koronawirusem. Szumowski wprost kpil z Chinczykow ktorzy je nosili mowiac,ze tam jest inna kultura i nosza je jako maseczki przeciwsmogowe,ze nie pomagaja w walce z epidemia!!!!!minelo kilka tygodni i co????minisrter zmienia front...nakazuje noszenie maseczek pod grozba kar finansowych,ktore policja z ochota naklada na obywateli bo budzet panstwa pusty jak gwizdek ormowca.....po co byl ten wywiad w RMFFM????ano chyba tylko po to aby przykryc temat sprzedazy przez rzadowa agencje mienia kilku tysiecy profesjonalnyck masek.ktore mogly byc przekazane sluzbie zdrowia majacej duze braki  w sprzecie ochronnym,sprzedano je po 10zl za sztuke a za pare dni pokazaly sie na rynku po......300zl!!!!ktos na tym zarobil i to rowno.....taka to jest gospodarka rzadu chwalacego sie sukcesami na kazdym kroku.....ale to tylko w ich mniemaniu bo rzeczywistosc jest odwrotna i bedzie jeszcze gorzej
 @stary,kto ci płaci za wypisywanie ty bredni?Ile masz płacone od postu?Piszesz te bzdury antypisowskie w każym temacie,to nie może być przypadek.W jednym temacie przestałes pisać ,bo nikt ci nie odpowiadał na twoje bazgroły to przeniosłeś sie tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ma taki sam dylemat tego wieczora jak ja? Uwaga podaję bieg wydarzeń: 1)Demontaż ogrodzenia i fantastyczna droga pożarowa przy GDK/OSP Zakrzówek - do tej pory wciąż brak ogrodzenia i bramy. Dziura fajna jest. ;) Chłopakowi ze wsi na Es  i Partyzantowi ze spalonego lasu pasuje 2)Zainstalowanie bramy pozarowej przy Gminnym Ośrodku Zdrowia. ( ale Przy GDK/OSP bramy i kasy  wciąż brak...) 3) Nerwowe dzielenie i grodzenie panelami działek Gminy Zakrzówek przy Dawnej bibliotece. Panele cacy. kasa jest. Sąsiadujące Delykatesy zazdroszczom/ (Przy GDK/OSP bramy  wciąż brak. pewnie znów kasy) Buuuuuum i meritum. Milion klatek z paneli ogrodzeniowych i bram. Przyszły Czynsz ??. " 12 groszy, tylko nie płacz proszę 12 groszy w zębach tu przynoszę." Kazik -12 groszy :):):) ***s://ugzakrzowek.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//0wykaz_nieruchomosci_2020.pdf   I chyba wiem kto rządzi :D Jak to nazwać? dziś juz nie wiem.... Idę spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gospodarka rabunkowa - jesli chodzi o lasy- trwa już od kilku lat... nie bedę przytaczał ile bo każdy wie że od przejęcia władzy przez szeregowego posła.  Pod płaszczykiem względów biologicznych przecinki drzww, Lasy Pisowe handlują na potęgę. Inne kraje europejskie dbają o swoje zasoby - mają więcej ha niż my a kupują od nas. A my?  Potrzebujemy kasy na 500 pylus ....  Masz jeszcze jakies pytanie?;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 66 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...